יש לך נכס מושכר?
תן לנו לשבור ת'ראש.

Element(9)

נמאס לכם להתמודד עם בעיות תיקונים ותחזוקה תמידיות בנכס השכור שלכם? מתוסכלים מבזבוז כספי שכר דירה על תיקונים?

אנו מבינים את האתגרים של ניהול דירה מושכרת ואת הלחץ שהוא מביא. תנו לנו לטפל בכל צרכי ניהול הנכס שלכם, החל ממציאת טכנאים אמינים ועד לטיפול בתיקונים ותחזוקה. חסוך זמן, כסף וכאבי ראש על ידי הפקדת הנכס שלך בידי הצוות המקצועי שלנו.

התמקד במה שחשוב לך בזמן שאנו מבטיחים שהנכס שלך יישאר במצב מעולה. 

ליירט את התקלות בנכס
רגע לפני שהן פוגעות בך.

הדרך הכי טובה למנוע את התקלות האלה היא לאתר אותן מראש ולתקוף אותן מראש.

4

למה באמת חשוב ניהול נכסים?

בזכות השירות שלנו, כל אחד ואחת מבעלי הדירות שאנו מנהלים חסך עוגמת נפש וכסף רב, לפעמים בסכומים של עשרות אלפי שקלים.
החזון שלנו כחברת ניהול נכסים מובילה, הוא שגם אתה תגיע לאותן התוצאות עם הדירה שלך תחת הניהול המקצועי והאדיב של הכוורת ניהול נכסים,
כך גם אתה תוכל ליהנות משקט נפשי ותתפנה בכיף להשקעה הבאה שלך ומשכר דירה שנכנס כל חודש בקלות במינימום הוצאות וכאב ראש ובמקסימום הכנסות.

דיגיטציה

מערכת ניהול דיגיטלית.

אנו מאמינים בשקיפות ושיתוף פעולה מלא, הניהול של הנכס; הכולל את כל ההיבטים הן של התקלות, הגביה והשכירויות המשולמות, מנוהלות תחת CRM מתקדם עם צד לקוח שבו גם בעל הדירה יוכל לעקוב כל רגע נתון וגם השוכר יוכל לפתוח קריאת שירות ולבדוק את מצב התשלומים ואף לשלם ישירות דרך החשבון משתמש שלו.

בצורה זו תקבלו דיווח ישיר כאילו אתם נמצאים ממש בתוך הנכס.

Tאהרון

נעים להכיר!

שמי אהרון קפלן ואני מומחה בהשקעות נדל"ן ובניהול נכסי נדל"ן. עוסק בתחום בהצלחה רבה משנת 2013 ומאז שירתתי מאות בעלי נכסים, הייתי אחראי לניהול ולטיפול שלהם ודאגתי לתחזוקת הנכס ואף דאגתי למכירה ברווח נאה כאשר בעלי הנכס רצו למכור.

יצרתי מנגנון חזק ועקבי לניהול ותחזוקה שמאפשר לי לנהל את כל הנכסים בעקביות וסגירת קריאות שירות בתוך זמן קצר מאוד וכך לצמצם כמעט לאפס את כמות התקלות והליקויים שבעלי הדירה צריכים לנהל.

כיום אני עובד עם בעלי נכסים ממגוון התחומים, דירות ומסחרי קטנים וגדולים, ומתמקד בצפון הארץ, חיפה והקריות.

רקע יוטיוב

הכוורת - מרכז מקצועי לנדל"ן

חברת הכוורת נדל"ן החלה את פעילותה ב2012 בתחום ייעוץ ומימון נדל"ן בעיקר משכנתאות לפרטיים, במרוצת השנים המשרד גדל וכיום הוא מונה 30 אנשי צוות מוכשרים בתחום הנדל"ן החל ממשכנתאות ומימון, שמאות מקרקעין, ליווי משקיעים, ניהול נכסים ואדריכלות.

למחלקת ניהול נכסים גייסנו את אהרון קפלן כאשר זיהינו את הפונטציאל האדיר שהוא מביא איתו, ניסיון רב וידע עצום בחיסכון לבעלי הדירות הן כספית והן נפשית.

אהרון גם מביא איתו ניסיון רב בליווי משקיעים ובאמתחתו משקיעי נדל"ן רבים שקנו דרכו יותר משלשה נכסים ומעלה, אהרון מוביל אותם צעד אחד צעד בבטחה ובמקצועיות אל ההשקעה הבאה שלהם. הצטרפו גם אתם להצלחה!

צעד קטן לתשואה גדולה!

הצטרפו גם אתם לחברת ניהול נכסים שתיקח אותכם ברצינות ובנאמנות.

אתם בידיים טובות!

מלאו את הפרטים ונחזור אליכם בהקדם למשכנתא שתתאים לכם בול.

למה דווקא אצלינו?

שנות מצוינות
0
יועצים מקצועיים
0
משכנתאות שביצענו
מעל 0
שביעות רצון
0 %